Posted on

Seçilebilecek Çok Çocuk Kostümleri

en uygun çocuk kıyafetlerini seçmek, ebeveyn olarak yapabileceğiniz veya çocuğunuzun seçmesini sağlayabileceğiniz bir şeydir. Her sene her sene yeni popüler animasyon karakterleri bulacağınız göz önüne alındığında, çocuk isteğinde bulunmadan çocukların nelerden hoşlandığını anlamak zor olabilir. Bazı karakterler Batman, Charlie Brown veya Süpermen gibi popüler olmaya devam ederken, bazıları Kaşif Dora veya hatta Demir Adam gibi yeni gelenler. Filmin kısa süre önce yeniden yaratılmasından bu yana diğerleri, Harikalar Diyarında Alice’den Alice gibi geri dönüşler yapıyor. Diğer senaryolarda, çocuklar ninja ya da korsan gibi genel karakterler gibi hareket etmeyi severler. Plastik bir kılıcı veya hatta bir çeşit oyuncak silahı içerebilirler.

Bazen, çocuk gelinlik kostümlerinin televizyondan hoşlandıkları özel biri olmak istediklerinden yapılması gerekir. Bu doğruysa, satın alma bezi çok pahalı olmamalıdır. Daha sonra görünüşünü gerçekten tamamlayacak ve tanınabilir kişiliği üreten farklı aksesuarlar ile yapabilirsiniz. Zaman zaman çocuklar bir itfaiyeci ya da bir polis memuru olmak isterlerdi. Bunlar, oldukça resmi görünümlü kostümler mevcut olmasına rağmen yapılabilir ve sıklıkla şeritler, kasklar ve eldivenler gibi aksesuarlar içerir.

Tabii ki bu sezon ilk etapta koşabilecek Avatar kostümlerini hatırlayın. Herhangi bir Star Wars kişiliği kesinlikle keyfine varacak. Genç bir Luke Skywalker, Prenses Bella veya Sadece bir Calibos çocuk kostümü düşünün. Pamuk Prenses genç kadınlar için biraz daha muhafazakar olabilir. Çocuğunuzu sayısız Disney kostümünden birinde giydirerek yanlış gidemezsiniz. Oyuncak hikayesinin Jessie’si küçük kızlarla veya küçük erkeklerle birlikte giyilebilir ve kesinlikle diğer çocuklardan tanınır.

Küçük çocuklar için, bir tür yaratık olarak gitmek neredeyse her zaman harika bir fikirdir. Pek çok ebeveyn, bebekleri için savaşçı veya fil veya kaplan gibi görünmelerini sağlayan çocuk kostümleri gerçekten sever. Bütün aile eşleşmesini sağlamak için yüzlerini çiftler kostümleri ile eşleştirdiklerinde bile boyamak mümkündür. Cansız nesneler gibi giyinmek gibi diğer popüler kavramlar. Bazı kişiler pastel boya kostümlerini ya da belki de büyük bir pizza parçasını tercih ederler. Yepyeni bir fikir dev bir boğmaca yastığı veya Tootsie Rulo olarak gitmek olacaktır. Çocuklar için, gerçekte ne seçeceğinizin bir sınırı yoktur.